Skip to content

Spītējot naktsdzīves ierobežojumiem ‘Citi Zēni’ piedāvā ballīšu hītu ‘Parādi Kas Tas Ir’

Pēc dziesmas ‘Vienmēr Kavēju’ panākumiem grupa ‘Citi Zēni’ turpina revolūciju Latvijas popmūzikā un izdod singlu ‘Parādi Kas Tas Ir’ no gaidāmā debijas albuma ‘Suņi Iziet Ielās’

“Lai gan koncerti un ballītes 2020. gadā izpaliek, gribējām radīt dziesmu, kura liek dejot pat tad, kad pasaule šķiet apstājusies,” komentāru iesāk ‘Citi Zēni’ solists un teksta autors Jānis Pētersons. “Laikā, kad dejošana ir likuma pārkāpums un Netflix abonements ir pirmās nepieciešamības prece, mēs ballīti vairs nevaram uztvert pašsaprotami. Dziesma ir par kopīgiem svētkiem, kuri mums šobrīd pietrūkst,” dziesmas tekstu skaidro autors Dagnis Roziņš.

Otrais singls turpina grupas ‘Citi Zēni’ iesākto ceļu pretim debijas albumam, kuru producē Roberts Memmēns. Viņš guvis atpazīstamību kā šova ‘X Faktors’ dalībnieks un grupu ‘Framest’ un ‘Insomnia’ vokālists. Roberts dziesmas radīšanas procesu raksturo šādi: “Bija izaicinājums – radīt mūziku ballītēm, kuras šobrīd ir aizliegtas. Tieši ierobežojumi ir devuši sava veida stimulu komponēt ko muzikāli svaigu un līdz šim nedzirdētu.”

Dziesmai ir radīts arī videoklips, kurā galveno lomu spēlē starptautiski atzītā modele – Kristīne Zandmane. Veidojot videoklipu režisors Artūrs Streļuks ir notvēris “tās domas, ko mēs katrs ar sevi apspriežam, bet kautrējamies skaļi teikt līdz brīdim, kad ar mūzikas ritmiem sajūtamies brīvi. Tas ir ļoti privāts, bet tajā pašā laikā publisks noslēpums”. Videoklips ir pieejams YouTube platformā.

Septembrī grupa ‘Citi Zēni’ prezentēja dziesmu ‘Vienmēr Kavēju’ kura pāris mēnešu laikā ir ielauzusies Latvijas populārāko radiostaciju rotācijās. Dziesmas videoklips, kurā piedalās arī Lauris Reiniks, ir sasniedzis vairāk nekā 130 tūkstošus skatījumu YouTube platformā.

Singls ‘Parādi Kas Tas Ir’ kalpo kā grupas ‘Citi Zēni’ debijas albuma ‘Suņi Iziet Ielās’ priekšvēstnesis. Tas būs aktuālās popmūzikas albums, kurā būs dzirdamas dziesmas pop, neo-soul un repa žanros. Plānotais izdošanas laiks ir 2021. gada pavasaris.

Dziesmu producējis, miksējis un māsterējis – Roberts Memmēns, teksta autori – Dagnis Roziņš un Jānis Pētersons. Videoklipa operators un monāža – Elvis Lācis, režisors – Artūrs Streļuks & producente – Elīna Sargune. Par singla vāciņa noformējumu parūpējusies talantīgā māksliniece Renāte Saulīte. Grupas stilu un apģērbu organizēja Ance Beinaroviča. Kopējo singla izdošanu nodrošina kompānija “Forte Production” un producents Jānis Kļaviņš.

Grupa ‘Citi Zēni’ ir 6 cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu. Grupas sastāvā spēlē Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls, saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit