Skip to content

Ventspils indīroka grupa “Tasteful” izdod dziesmu vasaras vakariem pie ugunskura

Jaunā pašmāju indīroka grupa “Tasteful” izdod “Bonfire”, kas tika sarakstīta, sēžot ar draugiem pie ugunskura.

“Dziesma “Bonfire”,  ir par būtni, kas nesavtīgi atdod savu dvēseli, mīlestību un siltumu citiem, neprasot neko atpakaļ. Un šī  dziesma ir kā sauciens tai būtnei – neizdedz  lūdzu!”  atklāj grupa.

“Tasteful”  dalībnieki  satikās  Ventspils  mūzikas  vidusskolā.  Savu  muzikālo  skanējumu  izkopuši,  spēlējot  jau  citos  sastāvos,  kā  arī  Ventspils  bigbendā.  Grupā spēlē un dziesmu autori  ir vokālists Gunārs Gaumigs, ģitārists  un  labais  gariņš  –  Eduards  Bariss,  basģitārists  –  grūvīgais  Artis  Mazalis  un enerģiskais  bundzinieks  –  Markuss Ābelītis.  

Grupas  dalībnieki  apgalvo,  ka mūziku iecerēts veidot dažādos mūzikas stilistikas virzienos. Viņu kompozīcijas  ved  klausītāju  cauri  mūzikas  piedzīvojumam  par  mīlu,  dabu  un šaubām, gleznojot skanējumu ar sintezatoriem un skaņu efektiem, iekļaujot alternatīvās,  sapņains-pop  un  arī  psihodēliskā roka  iezīmes.  Katram grupas  dalībniekam  ir  savas, atšķirīgas muzikālās intereses, kas, par laimi, savienojas kopā radošajā procesā,  un tas arī padara viņus gaumes pilnus jeb “Tasteful”.

Šīs vasaras laikā jau paspējusi  uzstāties dažos  koncertos, tostarp jūlija beigās iesildīt grupas “Dzelzs Vilks” koncertu Pāvilostā.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit