Skip to content

“X-Faktorā” uzmirdzējušais CHAINA prezentē jaunu dziesmu un atklāj neaizmirstamāko piedzīvojum

Svētdien, 16. janvārī, jaunu dziesmu “Man ir vienalga” klausītāju vērtējumam nodevis dziedātājs, kuru iepazinām šova “X-Faktors” 4. sezonas atlasēs – CHAINA. Atlasēs viņš sajūsmināja žūriju, ievedot viņus jautras ballītes noskaņās un saņemot četrus “Jā”.

Šīs dziesmas stāsts ir par vienpusējām attiecībām, par mīlestību, kas diemžēl ir tikai no viena cilvēka. Puisis alkst pēc meitenes, taču viņai ir vienalga, viņai nav nepieciešama šī uzmanība. “Domāju, ka šis vēstījums patiesībā ir diezgan bieži sastopama situācija dzīvē, jo teju ikviens no mums kādreiz ir “izbaudījis” to, kā tas ir, ja esi iemīlējies, nesaņemot pretmīlu,” skaidro CHAINA. “Man ir vienalga” iedziedāta sadarbībā ar vēl vienu šova “X-Faktors” 4. sezonas atlašu dalībnieci – Santu Taukaču, ar kuru iepazinies kādu laiku pirms šova un abi nolēmuši, ka jāieraksta kopīga dziesma. Atlasēs abi tikušies vēlreiz un sapratuši, ka dzīvē nekas nenotiek bez iemesla, un nu dziesma tiešām tapusi. Singlam izveidots liriku video, taču izpildītāji apsver domu pēc laika uzfilmēt arī videoklipu.

Līdz ar jaunās dziesmas izdošanu, CHAINA pastāsta arī par savu pērnā gada neaizmirstamāko piedzīvojumu, kas deva māksliniekam jaunu elpu, motivāciju un enerģiju darboties tālāk. “Pēc šova “X-Faktors” atlasēm devos uz ASV, kur zvaigznes sastājās man labvēlīgā virzienā un man bija tas gods tikties ar slaveno producentu Toniju Braunu, kurš ir arī pēdējais leģendārā Elvisa Preslija pianists, četrkārtējs Grammy balvas ieguvējs, neskaitāmu zelta un platīna disku un vēl daudzu citu apbalvojumu īpašnieks. Man bija tas gods kopā ar viņu noskatīties manu uzstāšanos “X-Faktorā”. Viņš parakstīja un uzdāvināja man savu grāmatu “Elvis, Strait, to Jesus”. Viņš tajā ierakstīja: “CHAINA your music is FAB (Fabulous)!” un pateica man: “I appreciate I met a rock star from Latvia!” Lielākie ieguvumi no šīs tikšanās man noteikti ir Brauna ieteikumi par to, ko man darīt, ko nedarīt mūzikas industrijā. Viņš parādīja arī vienu no pēdējām tūrēm ar Elvisu Presliju un nospēlēja uz savām leģendārajām klavierēm vienu no savām dziesmām, bet pēc tā sekoja arī kuriozs, jo viņš aicināja pie klavierēm apsēsties un kaut ko nospēlēt arī mani. Bet… Es neprotu spēlēt klavieres. To es nožēloju vēl šobrīd, taču sieva uz Ziemassvētkiem man uzdāvināja klavieru apmācību kursu, ko es ar lielāko prieku izmantošu, lai nekad mūžā vairs nepiedzīvotu šādu fiasko. Es uzskatu ka tikšanās ar tāda līmeņa cilvēkiem ir labākais kas var notiks ar jauno mūziķi un ne tikai ar jauno . Šī leģendārā tikšanās man sniedza jaunu elpu, motivāciju un enerģiju darboties tālāk, tādēļ, atbraucot mājās no ASV,  es uzreiz ierakstīju vienu tulkoto kaverversiju dziesmai “Beggin”, ko izpilda grupa “Maneskin”, ierakstīju trīs savas dziesmas un turpinu strādāt pie nākošajām dziesmām,” stāsta CHAINA.

Video ar CHAINA un Tonija Brauna tikšanos un to, kā producents skatījās latviešu mākslinieka uzstāšanos, atrodams šeit: https://www.instagram.com/p/CU0oY_zJDzO/

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit