Skip to content

Ziemassvētku koncertprogramma “Veltījums Gaismai” izskanēs trīs Latvijas pilsētās

Lai spertu soli tuvāk gada sirsnīgākajiem, siltākajiem un cerību pilnākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem,  ikviens klausītājs tiek aicināts būt kopā šajā pirmsvētku laikā akustiskās koncerprogrammas “Veltījums Gaismai” melodijās trīs Latvijas pilsētās – Jelgavā, Siguldā un Rīgā.

“Veltījums Gaismai” ir muzikāls ceļojums, kura laikā ikvienam būs iespēja satikties ar sev sirdij tuvām melodijām, sen izdzirdētām intonācijām gan no bērnības, gan svētku ieskautām atmiņām un radīt katram savu unikālo veltījumu gaismai, sperot soli tuvāk gaišajam un īpašajam Ziemassvētku laikam.

Koncertprogrammu radījuši Latvijas džeza jaunās paaudzes talanti – džeza dziedātāja Santa Šillere, ģitārists Jānis Pastars un kontrabasists Jānis Rubiks, apvienojot visu laiku skaistākās Ziemassvētku melodijas, pašu oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu komponistu – Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna un Ulda Marhileviča – muzikālās pērles jaunā, vēl nedzirdētā skanējumā, pašu radītos aranžējumos un džeza improvizācijas lidojumā.

“Ziemassvētku laiks vienmēr ir sevī iemājojis siltas, gaišas atmiņas, jau kopš bērnības dienām. Tieši šis laiks daudziem no mums liek apstāties, atskatīties uz aizvadīto gadu, samīļot, iepriecināt un novērtēt sev tuvos un īpašos cilvēkus, un pāri visam – rast dvēselē vietu mieram un gaismai, ar ko dalīties ar apkārtējiem. Arī mani šogad nelika mierā doma, ka klausītājiem vēlos dāvāt šīs sajūtas caur sev vistuvāko valodu – mūziku, improvizāciju, siltām melodijām, tāpēc arī šī koncerprogramma piedzīvo savu dzimšanas dienu tieši decembrī. Manuprāt, mūziķiem, lai arī decembris ir dinamisks un piesātināts laiks, tomēr tieši koncertos ir iespēja satikt savu klausītaju un kopīgi apstāties, ieelpot un uzburt to īpašo pirmssvētku sajūtu kopā,” savās pārdomās dalās džeza dziedātāja Santa Šillere.

Koncertprogrammas“Veltījums Gaismai” koncerti viesosies trīs Latvijas pilsētās – 10. decembrī plkst. 18.00 Jelgavā, Sv. Trīsvienīgas baznīcas tornī, 21. decembrī plkst. 19.00 Siguldas pilī, savukārt noslēguma koncerts Rīgā plānots Ziemassvētku priekšvakarā, 23. Decembrī plkst. 20.00 klubā “Biedrība”. Biļešu iegāde www.bilesuparadize.lv un www.aula.lv

Radi īpašo svētku sajūtu sev, dāvā to saviem mīļajiem un uz tikšanos koncertprogrammā “Veltījums Gaismai”  jau decembrī!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit