Skip to content

Ar grupas vēsturē lielāko apmeklētāju skaitu DAGAMBA noslēdz Latvijas reģionu koncerttūri “Bach Against the Machine”

Sestdien, 9. martā grupa DAGAMBA Vidzemes koncertzālē “Cēsis” aizvadīja savus pēdējos divus Latvijas koncerttūres koncertus. Tūres ietvaros grupa viesojās lielākajās Latvijas koncertzēlēs – Liepājā, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā un Cēsīs. Ņemot vērā klausītāju lielo interesi, sākotnēji paredzēto piecu koncertu vietā, DAGAMBA sniedza 12 koncertus kopskaitā pulcējot teju 10 tūkstošu lielu mūzikas cienītāju pulku.

Rekords tika uzzstādīts ne tikai apmeklētāju daudzumā, bet arī koncertu skaitā vienā dienā. Ventspilī un Jelgavā grupa pierādīja savu enerģiskumu un degsmi veselos trīs(!) koncertos dienā, bet Liepājā, Rēzeknē un Cēsīs katrā tika aizvadīti pa diviem koncertiem.

Arī koncertzāles piedzīvoja koncertzālēm netipiskus brīžus – vairākkārtīgas cilvēku celšanās kājās, nerimstošas stāvovācijas, dejas, absolūta brīvība un ļaušanās mūzikai.

Kā ziņots iepriekš, DAGAMBA ar savu jaunāko programmu “Bach Against the Machine” iepazīstināja iespaidīgā un spilgtā koncertā Mežaparkā Lielajā estrādē, 2023. gada 3. jūnijā un turpināja ar Latvijas koncerttūri šī gada februārī un martā.

Grupa DAGAMBA nebūt neapstājas un tūri turpina pavasarī un vasarā arī ārpus Latvijas robežām!

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit