Skip to content

Dj Aspirins sadarbībā ar lietuviešu hiphop mākslinieku Meandi izdod jaunu dziesmu “Lemme Breathe”

Dziesmas mūzikas autors Aspirins, kurš jau iepriekš sadarbojies ar vairākiem pazīstamiem Latvijas mūziķiem, nodod klausītājiem kopdarbu ar Lietuvas hiphopa dziedātāju Meandi.

Singls “Lemme Breathe” tapis sadarbojoties abiem māksliniekiem attālināti, apmainoties ar neskaitāmām idejām un dziesmu variācijām. Abu mākslinieku kopdarbs tapis nejauši. “Es meklēju savai dziesmai mākslinieku kurš varētu repot un dziedāt uz pavadījuma angliski. Iepriekš biju dzirdējis par Meandi. Ieraudziju INSTAGRAM, ka mums ir kopīgi draugi no Lietuvas un izlēmu uzrakstīt viņam. Savukārt viņš meklēja kaut ko jaunu un izaicinošu savā mūzikā. Tā mēs nonācām pie “Lemme Breathe” . Tā par sadarbību stāsta Dj Aspirins.

Meandi ir no Lietuvas, Viļņas. Nevarētu teikt, ka viņa stils ir klasisks hiphops. Dažās dziesmās viņš izmanto agresīvas sintezatora skaņas, citās vairāk džeza elementus. Meandi galvenais mērķis ir ienest dzīvē krāsas. Īpaši DZELTENS, jo viņuprāt, tas atspoguļo pozitivitāti un labas noskaņas. Meandi to dara muzikāli – dzied, repo, producē un arī izpaužas vizuāli.

DJ Aspirins ir viens no pamanāmākajiem un prasmīgākajiem Latvijas dīdžejiem. Piedalījies daudzos hiphopa, džeza un pop ierakstos, uzstājies kopā ar projektu MESA, kā arī 2015. gadā uzvarēja prestižajās dīdžeju sacensībās “Red Bull 3Style” nacionālajā atlasē un pārstāvēja Latviju starptautiski finālā Tokijā. 2018. gadā Aspirins laida klajā savu debijas mini albumu “Easy”.

Dziesma pieejama visās mūzikas straumēšanas vietnēs.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit