Skip to content

Dziedātāja Palū nāk klajā ar dziesmu “Talk to me”

Dziedāja Palū, šova “X Faktors” ceturtās sezonas fināliste, nāk klajā ar jaunu dziesmu – “Talk to me”, kas tapusi kopā ar jaunajiem māksliniekiem – producentu un dziesmu autoru Patriku Peterson un mūziķi Krišjāni Brasliņu. Mākslinieki iepazinās Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas mūzikas eksports organizētās dziesmu rakstīšanas nometnes RIGaLIVE astotajā sesijā, kur tapa arī dziesmas pirmā versija.

“Ar Patriku un Krišjāni iepazināmies tieši pirms gada – RIGaLive nometnē, kur, šķiet, uzreiz sajutām, ka runājam līdzīgā valodā, tā arī tapa dziesma – katram ieliekot no sevis to, ko visvairāk jūtam.  Dziesma visās ziņās atspoguļo tās sajūtas, kas mūs visus pārņem rudenī, kad gribas ieritināties zem silta pleda, sveču gaismā vērot, kā košās krāsas nomaina pelēcīgums, ir klāt novembris un viss, ko mums gribam, ir pieglausties ciešāk, cik cieši vien var, ieskatīties acīs un pateikt to, cik ļoti, ļoti,” stāsta dziesmas izpildītāja un līdzautore Palū.


Dziesmas ieraksts tapis, kopā apvienojoties vairākiem mūziķiem:

Mūzika un vārdi – Patriks Peterson, Palū, Krišjānis Brasliņš, producents – Patriks Peterson, elektriskā ģitāra – Rūdolfs Ozols, bass – Raivo Vaivars, Bruno Priekulis, bungas – Artis Orubs.

Pērn Palū ar ievērojamiem sasniegumiem piedalījusies šovā “Lietuvas balsas”, nokļūstot populārās lietuviešu dziedātājas Monikas Liu komandā. Īsi pirms šova fināla, Palū pameta šovu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit