Skip to content

FRAMEST DODAS UZ JAPĀNU AR LATVIEŠU TAUTAS DAINĀM.

Jau šo sestdien vokālā grupa FRAMEST dodas uz Japānas pilsētām Osaku un Kobi, lai sniegtu vairākus koncertus, iepazīstinot Japānas klausītājus ar latviešu mūziku. Grupa piedalīsies Kansai mūzikas konferencē 22. septembrī, kā arī latviešu mūzikas koncertos 23. septembrī Osakā un 24. septembrī Kobē, Uhara Hall koncertzālē.

Japānā grupa atskaņos dziesmas no jaunās koncertprogrammas „Dainu skapis” ar latviešu dainu tekstiem, kā arī citu latviešu komponistu, tostarp maestro Raimonda Paula, mūziku. Kansai mūzikas konference ir viena no retajām Japānā, kurā piedalās mūziķi no visas pasaules, un 2015. gadā norisināsies jau sesto reizi. Savukārt Latvijas mūzikas dienas organizē “Baltic Festa” ar Kobes pilsētas domes, Kansai Japānas Latvijas asociācijas un Latvijas Republikas goda konsulāta Osakā atbalstu.

Grupas Framest dalību “Kansai Music Conference” atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajā aktivitātē “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Pēc atgriešanās no Japānas grupa turpinās aktīvi strādāt pie jaunās programmas “Dainu skapis” koncertiem, kuri 2. septembrī izskanēs Spīķeru koncertzālē un 9. septembrī — Kauguru kultūras namā. Dziesma “Dod, Dieviņi” no koncertprogrammas “Dainu skapis” noklausāma šeit –

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit