Skip to content

„Franco Franco” publicē otro singlu “Up” no novembrī gaidāmā mazalbuma.

Pašmāju indīpopa grupa „Franco Franco” publicē otro singlu un liriku videoklipu „Up” no 2. novembrī gaidāmā mazalbuma „Moon + Light”. Singla un albuma producents ir Reinis Sējāns (Instrumenti), ieraksti tapuši “TRU Music Studio” Rīgā.

Grupas soliste Elizabete Vētra atklāj, ka skaņdarbs „Up” ir apstiprinājums mūžsenajam teicienam „viss kas notiek, notiek uz labu”. Šo sajūtu notvēruši arī liriku videoklipa veidotāji Jurģis Rudmiezis (KIDDIN Aerial Works) un Jānis Vīksna, ar kuriem grupa sadarbojusies, veidojot dziesmas „Frank Killed Lee” videoklipu. Lidojumā atklāta paralēla, maģiska pasaule, kurā ikdienišķās rūpes un pelēkums top nenozīmīgs. 

Dziesma jau šobrīd pieejama vietnēs Spotify, Soundcloud, Bandcamp, kā arī interneta mūzikas veikalā iTunes un citos digitālās izplatīšanas kanālos.

2. novembrī gaidāmajā mazalbumā „Moon + Light” būs dzirdama gan dziesma „Up”, gan maijā izdotā „By the Lake” un citas oriģinālkompozīcijas. Albuma prezentācijas koncerts notiks 5. novembrī K. K. fon Stricka villā.

 „Franco Franco” darbojas kopš 2010. gada, 2013. gadā publicējusi debijas mazalbumu „Color Me” un šogad atgriezusies aktīvā muzikālajā darbībā, koncertējot tādos festivālos kā Playground Festival, Fono Cēsis, Piens Fest.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit