Skip to content

Laura Amantova džeza kvartets koncertē visā Latvijā un piedāvā savu pirmo video

Šī gada oktobrī nāca klajā, pazīstamā un profesionāļu augsti novērtētā, trombonista Laura Amantova džeza kvarteta pirmais albums “Šūpuļdziesma trombonam”. To var uzskatīt par retu parādību, jo līdz šim ir ierasts, ka vadošo instrumentu lomu uzņemas saksofons vai trompete, bet daudz retāk trombons. Tagad tapis arī albuma skaņdarba “September In The Rain” video, kuru filmējis un montējis Ritvars Bluka. Video filmēts Denisa Paškeviča džeza mūzikas klubā, Vecrīgā.

Tikmēr kvartets aktīvi koncertē visā Latvijā un jau šodien sniegs koncertu Valmieras kultūras centrā, bet rīt spēlēs Līvānu kultūras centrā. Pēc tam mūziķi ar albuma prezentācijas koncertu viesosies Kuldīgā – 27. novembrī un Jūrmalā, klubā “KORSO”, 9. decembrī.

Lielākā daļa jaunās programmas veltīta latviešu komponistu radītajiem skaņdarbiem. Koncertā skanēs ne tikai balādes – ir iekļauti skaņdarbi bībopa, blūza, svinga, džezroka stilā. Koncerta gaitā klausītāji varēs baudīt jauku džeza ansambļa saspēli un iepazīt katra kvarteta mūziķa, kā spilgtas muzikālas personības, individuālo sniegumu. Šajā ansamblī ir apvienojušies Latvijas labākie sava instrumenta džeza spēles meistari un bez Laura, tajā muzicē arī Viktors Ritovs (klavieres, elektro piano), Andris Grunte (bass) un Artis Orubs (bungas). Kolektīvu var raksturot īsi – visaugstākā līmenī profesionāli izpildīta džeza mūzika, stingri ievērojot tradīcijas un stilu.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit