Skip to content

“PRĀTA VĒTRA” PUBLISKO OTRO SINGLU UN VIDEO “ĒDENES DĀRZS”.

 “Prāta Vētra” klausītāju uzmanībai nodod otro singlu “Ēdenes dārzs” no 19. maijā gaidāmā albuma “7 soļi svaiga gaisa”, kuram Kaspara Rogas režijā ir tapis arī videoklips.

 “Ēdenes dārzs” ir dziesma, ar kuru sākās jaunā albuma ieraksts: “Ģitāras motīvs nācis no Jāņa Jubalta dziesmu grāmatas, bet pārējās partijas tapušas rūpīgā producenta Aleksa Silvas uzraudzībā.” 

Renārs Kaupers piebilst: “Dziesma ir par mīlestību, protams! Par neprātīgu iemīlēšanos, arī sāpēm un atkārtotu krišanu kaislību okeānā – vārdu sakot, par tiem “ķiršiem sarkaniem Tavos matos”.

 Videoklipa ideja Kasparam Rogam tapusi kopā “brainstormojot” ar Oskaru  Cirsi (“Wrong”) un Dāvi Vilcānu (“Wig”): “Kas ir mūsdienu Ādams un Ieva? Šis jautājums izriet no dziesmas teksta un mēs sapratām, ka tie ir cilvēki pilsētā, bet tālāk jums jāskatas klips, lai nepateiktu pārāk daudz priekšā”.

 Videoklipā redzamie dejotāji ir Eva Kronberga un Rūdolfs Gediņš, klipa horeogrāfe – Inga Raudinga, operators – Edgars Dubrovskis un producente – Undīne Buka.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit