Skip to content

She Storms un producents Mickeen nāk klajā ar elektrizējošu vasaras himnu “Tonight”

Jaunums elektroniskās mūzikas pasaulē – She Storms (pazīstama arī kā Elizabete Vētra), gatavojas aizšķilt deju grīdas un vasaras skaņas celiņus papildināt ar singlu “Tonight”, kurā piedalās producents Mickeen, pazīstams kā Miks Pinzulis. “Tonight” ir valdzinošs elektroniskās un deju mūzikas sajaukums, kas lieliski piemērots vasaras ballītēm un vēliem nakts braucieniem pie vaļējiem automašīnas logiem.

Dziesma atspoguļo mirkli uz deju grīdas karstā vasaras naktī, kad šķiet, ka laiks apstājies, cilvēki dejo un iemīlas viens otrā, naktī vai paši sevī, sevi pieņemot tādus, kādi viņi ir. She Storms dziesma “Tonight” ir nozīmīgs solis, jo ar šo skaņdarbu viņa dodas jaunā virzienā savā mūzikas karjerā, eksperimentējot ar elektroniskās mūzikas enerģiju un aizrautību, ar kādu viņa jau sen ir ilgojusies dalīties ar saviem klausītājiem.

Prasmīgā Reiņa Kārkliņa (Aleja Records) vadībā ierakstītā, miksētā un māsterētā “Tonight” ir She Storms un Mickeen sadarbības rezultāts. Mickeen dziesmā ielicis spēcīgas emocijas, kuras juta, klausoties demo versiju: “Mans mērķis bija muzikāli interpretēt dziesmas vārdus, pieliekot savu skanējumu. Sadarbības rezultātā radītais skanējums ir patiesi maģisks.” Šis darbs tapis iedvesmojoties no kopīgās mīlestības pret elektronisko, deep house un house mūziku, kā arī pazīstamiem šī žanra māksliniekiem, piemēram, Fred again…

Lai gan oficiālo mūzikas videoklipu dziesmai “Tonight” paredzēts izlaist šīs vasaras beigās, fani var baudīt dziesmu teksta video vietnē YouTube. Turklāt dziesmas akustisko versiju ir plānots izlaist šī mēneša beigās, piedāvājot citādāku skatījumu uz šo vasarīgo hitu.

“Tonight” ir pieejama visās lielākajās straumēšanas platformās, tostarp Spotify un Apple Music, kā arī digitālai lejupielādei Bandcamp. Dziesma ir tapusi ar LaIPA biedrības atbalstu.
She Storms laidīs klajā arī īpašu apģērbu līniju, kuru iedvesmojusi dziesmas tēma, ļaujot faniem iegremdēties dziesmas “Tonight” elektrizējošajā pasaulē vēl vairāk un īpašāk.

MEL redaktors

MEL redaktors

info@musiclatvia.lv

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on reddit