“Dzelzs vilks” un “Baltic Groove Orchestra”ieskaņo “Balerīnu” un aicina uz koncertu

Latviešu rokmūzikas leģenda “Dzelzs vilks” tās 35. gadskārtā publicējusi ikoniskās dziesmas “Balerīna” jaunu versiju, ieskaņotu kopā ar “Baltic Groove Orchestra”. Grupa arī aicina uz vēl nebijušu notikumu – koncertu kopā ar “Baltic Groove Orchestra” 25. jūlijā, Liepājā, Tipogrāfijas kvartālā.

Tikko saņēmuši jau otro “Gamma” balvu kā gada roka mākslinieki, “Dzelzs vilks” svin grupas 35. gadskārtu un dodas pretī jauniem izaicinājumiem – koncertā kopā ar “Baltic Groove Orchestra” (BGO) Jāņa Ivuškāna vadībā pirmoreiz satiksies “Dzelzs vilka” spilgtāko dziesmu raupji melodiskie stāsti un orķestra instrumentu krāsas.

“Kādā rudenīgā dienā mani uzrunāja komponists un diriģents Jānis Ivuškāns, ar kuru iepriekš bijām tikušies uz Lielā koncerta skatuves. Dzelzs vilks un orķestris? Šī doma bija nākusi prātā ne reizi vien – bija tikai jāpiešķiļ dzirkstele. Šis ir jauns piedzīvojums grupai un, ticu, arī mūsu faniem! Īpaša lieta – orķestra aranžējumi top Dzelzs vilka dziesmu pēdējo gadu koncertu versijām, kas daudzos gadījumos
pamatīgi atšķiras no senāku gadu ierakstiem,” uz koncertu aicina “Dzelzs vilka” balss Juris Kaukulis.

Pirmais “Dzelzs vilks” un BGO sadarbības auglis – “Dzelzs vilka” dziesmas “Balerīna” orķestra versija Jāņa Ivuškāna aranžējumā – pirmatskaņojumu piedzīvoja “Zelta mikrofons” ceremonijā 28. februārī, Ventspilī, un nu klausāma visos straumēšanas servisos.

Biļetes “Dzelzs Vilks un Baltic Groove Orchestra” Liepājā, Tipogrāfijas kvartālā, 25. jūlijā, “Biļešu serviss”: https://www.bilesuserviss.lv/biletes/ZMWXMOUB5Z/dzelzs-vilks-un-baltic-
groove-orchestra

Ar enerģisku dziesmu par ilgošanos “This Feeling” sevi piesaka Roberts Peičs un MONDA

Jaunais mūziķis Roberts Peičs kopā ar MONDU (īstajā vārdā Raimonda Liāna Gausiņa) publisko singlu “This Feeling”, kas vēsta par ilgošanos visplašākajā diapazonā. Dziesma ieturēta elektroniskās deju mūzikas stilistikā.

“This Feeling” radīta dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE Songwriting Camp”, kur vienā komandā satikās Roberts, MONDA un producents Filips Solens (Filip Solen) no Polijas. Mūziķi atzinīgi
novērtē to, kā dziesmu rakstīšanas nometnes termiņi ļauj mobilizēt radošo domu, kas, strādājot vienatnē, bieži aizņem ilgāku laiku. “This Feeling” vienam būs dziesma par mīlestību, otram ilgošanās pēc
konkrēta brīža dzīvē.

“Mīlestības tēmai atradām balansu, dziesmas tekstā ļaujot katram pašam izdomāt, kas viņam ir šīs sajūta, par ko dziedam, “ atklāj Roberts, piebilstot, ka viņam elektroniskā deju mūzika ir labākais sabiedrotais garos pārbraucienos, esot pie automašīnas stūres. Viņš saka: “Šajā dziesmā elektroniskās deju mūzikas stilistika ļauj teksta domu paust enerģiski uzlādētā veidā.”

MONDA turpina: “Elektroniskā mūzika, manuprāt, turpina augt un attīstīties, taču jāprot atrast balansu. Nereti mūziķi baidās izmēģināt ko jaunu vai Latvijas auditorijai “nepopulāru”, lai gan Latvijā ir daudz
jauno un arī pieredzējušo mūziķu, kas rada visdažādāko mūziku, arī elektronisko mūziku, techno, drum and bass un visdažādākos citus mūzikas stilus, bet nav pamanīti vai “populāri”. Katrs atrod savu
klausītāju grupu, bet tas ne vienmēr ir tik vienkārši jo ir tik liels piedāvājums. Mūzikā katram jāiet savs ceļš, jāstāsta savs stāsts, un tas likumsakarīgi ļaus atrast savu klausītāju.”

Par mūziķiem:
Roberts Peičs mūzikā darbojas jau kopš agras bērnības. Piedalījies arī TV šovos “Koru kari”, kur bija Aminatas korī, un “X Faktors”. 2025. gada septembrī izdevis savu debijas singlu “Es palikšu te”, 2026. gadā singlu “Jautājums”, debitējis 2 izrādēs: “Meža Gulbji” Dailes teātrī, kā arī “Producentu grupas 7” veidotajā muzikālajā šovā “Sapnis Vecgada naktī”. Līdz šim ir izlaidis 2 singlus “Es palikšu te” un “Jautājums”.

MONDA (Raimonda Liāna Gausiņa) dziedātāja, dziesmu autore, dīdžeja un producente, kura mūzikas ceļu ir gājusi mērķtiecīgi jau no agras bērnības (Bauskas Mūzikas skola, vokālie ansambļi, privātie vokālie pedogogi, dīdžejkursi kursi 2022.gadā). Viņas pirmais singls “Kāds stāsts” sadarbībā ar Robertu Memmēnu iznāca 2018. gadā. 2025. gadā mūziķe apguvusi Ableton Live mūzikas producēšanas kursus Funky Town Studio, un 19. novembrī publiskojusi savu pirmo pašproducēto dziesmu “No Past No Future”.

Mūziķis un producents Armands Rutkovskis prezentē jaunu, pavasarīgudziesmu “Tandēmā”

Mūzikas producents, ģitārists un dziedātājs Armands Rutkovskis 15. aprīlī klausītāju
vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu “Tandēmā”, kurā atklāj emocionālu stāstu
par diviem cilvēkiem, kuri, esot kopā “tandēmā”, spēj viens otru iedvesmot, papildināt
un virzīt uz priekšu.

Dziesma stāsta par brīdi, kad, divām dvēselēm satiekoties, tām kļūst skaidrs, ka šī tikšanās
nav nejauša, bet gan liktenīga. Dziesma atspoguļo tuvību, uzticēšanos un kopā būšanas
prieku, ejot dzīvē viens otram blakus. Tā ir par vienkāršiem, bet nozīmīgiem mirkļiem, kurus
vislabāk piedzīvot tandēmā. Autors atzīst, ka dziesmas pirmā versija tapusi 2024. gada
sākumā, un gandrīz trīs gadu laikā tā piedzīvojusi vismaz piecas atšķirīgas versijas.
“Interesanti, ka gala versija ir ļoti līdzīga pašai pirmajai, lai gan pārējās idejas bija pavisam
citādas. Turpmāk vairāk uzticēšos savām pirmajām sajūtām,” smejoties piebilst Armands.
Dziesmas tapšanā piedalījās dziedātāja Patrīcija Spale, bet teksta radīšanā – Varis Jātnieks.

Armands Rutkovskis ir fankmūzikas žanra pārstāvis Latvijā, solists un mūzikas producents,
kurš līdz šim veiksmīgi sadarbojies ar daudzām Latvijas mūzikas industrijā zināmām
personībām un mūzikas grupām. 2026. gadā nominēts nozares balvai “GAMMA” kā 2025.
gada džeza vai fank mūzikas izpildītājs. Armanda radošais rokraksts balstās fanka, soul un
mūsdienu popmūzikas estētikā, īpašu uzmanību pievēršot grūvam un dzīvajam skanējumam.
Līdz šim Armands ir izdevis septiņus singlus, un šī gada rudenī plāno izdot savu debijas
albumu. Mākslinieks pats nodrošina savas muzikālās daiļrades producēšanu, aranžēšanu un
skaņas apstrādi. Ikdienā Armands ir aktīvs sociālajos medijos, kur regulāri publicē radošus
īsa formāta mūzikas videoklipus, demonstrējot gan savu vokālo meistarību, gan producenta
prasmes.

Jaunais singls “Tandēmā” pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs – “Spotify”,
“iTunes”, “YouTube”, u.c.

Igo dziesma “Ir labi kopa būt” atgriežas pavisam jaunā skanējumā

Egons Kronbergs un Klinta Ivika Erdmane jeb 2023. gadā izveidotais duets
Klints sadarbībā ar dziedātāju Igo izdevuši kādreiz tik populāro dziesmu “Ir labi
kopā būt” pavisam citā skanējumā.

“Šis ir stāsts par zibošajiem mirkļiem mūsu dzīvē… Nezinām kāds ceļš mūs sagaida
aiz pagrieziena, nezinām, vai šis ir mūsu kārtējais ceļš zemes dzīvē, vai vienīgais,
kuram lemts reiz aprauties uz mūžīgiem laikiem. Esam vērotāji un dažkārt spējam
savu sirdspukstu ritmu sabalansēt ar garām skrienošu sekunžu, cilvēku, notikumu
ritmu. Viss pasaulē notiekošais mūsu dzīves laikā pieder mums… vien kamēr esam
ceļā,” stāsta Igo.

Šī dziesma savulaik iznākusi 2001. gadā un iekļauta Igo albumā “Trīs dienas”. Tagad
dziesma tapusi ar jaunu skanējumu, kurā jūtama R&B un kantrī mūzikas ietekme.
Mūzikas autors un dziesmas producents ir ģitārists Egons Kronbergs, savukārt teksta
autors ir Rodrigo Fomins. Igo un Klinta kopā veido dziļu un izteiksmīgu dziedājumu,
ko papildina Egona oriģinālā ģitāras spēle.

“Atjaunot dziesmu “Ir labi kopā būt” jaunā skanējumā ierosināju Egonam
Kronbergam, jo to atceros no bērnības, un man tā vienmēr ir patikusi. Šai dziesmai ir
dziļāka jēga nekā to uzreiz var saprast. Turklāt, es uzskatīju, ka tā pelnījusi citu,
svaigāku skanējumu lēnākā tempā. Sākotnējā ideja gan pilnībā atšķiras no šībrīža
rezultāta, tomēr man liels prieks, ka dziesma nekur nepazūd un priecē mūsu
klausītājus,” atklāj Klinta.

Sākotnēji bijusi doma dziesmu ierakstīt akustiskā versijā, taču drīz vien Egonam radās
cita ideja, radot to, kas dzirdams šobrīd. “Nedaudz esmu par sevi izbrīnīts ka varēju
tik viegli distancēties no dziesmas oriģinālās versijas. Laikam jau tas ir Klintas balss
tembrs kas mani iedvesmoja. Katrā ziņā, ceļš bija gana aizraujošs un pilns ar
izaicinājumiem. Man ir liels prieks un gandarījums pēc vairāku gadu pārtraukuma
atkal sadarboties ar Igo. Ir labi kopā būt,” saka Egons.

Egons Kronbergs un Igo sadarbojušies jau iepriekš. Egons savulaik spēlējis Igo grupā
un piedalījies studijas albumu “Bet dzīvē viss ir savādāk” un “Trīs dienas” tapšanā.
Egons ir labi pazīstams arī kā grupu “The Hobos” un “Iļģi” ģitārists. Nesen ieguvis
Zelta mikrofona balvu par mūža ieguldījumu mūzikā.

Katy Tindemark atgriežas ar jaunu skanējumu un Latvijā vēl salīdzinoši retumākslīgā intelekta video klipu

Latviešu mūziķe Katy Tindemark šopavasar atgriežas pie klausītājiem ar jaunu
skanējumu un drosmīgu radošo virzienu, iezīmējot būtisku pavērsienu savā
muzikālajā karjerā. Līdztekus četru jaunu kompozīciju prezentācijai māksliniece
piedāvā arī Latvijā joprojām salīdzinoši retu risinājumu – dziesmai radītu mākslīgā
intelekta video.

Dziesmas, kas radušās jau iepriekš, šobrīd iegūst jaunu elpu, izskanot mūsdienīgās
un atjaunotās aranžijās. Pēc radošas pauzes Katy Tindemark ir nobriedusi gan
muzikāli, gan personīgi, un tas skaidri atspoguļojas jaunajā materiālā.

“Šis ir mans godīgākais posms mūzikā. Esmu mainījusies, un to var dzirdēt arī
manās dziesmās,” stāsta Katy Tindemark.

2026. gada 18. aprīlī plkst. 19:30
Tērbatas ielā 73, Rīgā (Tomasha zālē) notiks jauno skaņdarbu prezentācijas
pasākums, kurā pirmo reizi plašākai auditorijai tiks atskaņotas četras jaunās
mākslinieces kompozīcijas.
Pasākuma laikā izskanēs:
“Es jūku prātā”
“Es mācos mīlēt”
“Обожаю Я Тебя”

Kā īpašs notikums paredzēta arī dziesmas “Spirits Go ON” video pirmizrāde –
vizuālais darbs tapis sadarbībā ar MM Studio komandu, izmantojot mākslīgā
intelekta tehnoloģijas. Šāda pieeja Latvijā joprojām ir salīdzinoši jauna, padarot
projektu īpaši aktuālu un inovatīvu.

Savukārt kvalitatīvu skaņas producēšanu nodrošinājis mūzikas producentu centrs
ANTEX, piešķirot skaņdarbiem mūsdienīgu un starptautiski konkurētspējīgu
skanējumu.

Jaunajos darbos Katy Tindemark pievēršas personīgiem pārdzīvojumiem, identitātes
meklējumiem un iekšējai transformācijai, radot emocionāli piesātinātu un mūsdienīgu
skanējumu. Katrs skaņdarbs atklāj savu unikālu stāstu un noskaņu.

Prezentācijas pasākums norisināsies īpašā atmosfērā, pulcējot nozares pārstāvjus,
medijus un klausītājus, lai kopīgi piedzīvotu mākslinieces jauno radošo posmu.

    Latvijas mūzikas industrija un mākslinieki plaši pārstāvēti Tallinn Music Week

    No 9. līdz 11. aprīlim Tallinā, Igaunijā norisinājās 18. Tallinn Music Week (TMW) – viens no
    nozīmīgākajiem mūzikas industrijas notikumiem reģionā, kas apvieno konferenci, pilsētas
    festivālu un daudzveidīgu kultūras programmu. Šogad festivālā piedalījās 203 mākslinieki no
    37 valstīm, un Latviju pārstāvēja vairāk nekā 50 nozares profesionāļu, kā arī desmit
    daudzveidīgi mūzikas projekti.

    Latvijas mākslinieku klātbūtne TMW programmā atspoguļoja plašu žanru spektru – no
    eksperimentālās elektronikas un skaņu mākslas līdz indie, džezam un smagajai mūzikai. Četri
    mākslinieki – EIII, Ofae, R3YWYA un the body of a swan – uzstājās Skaņu mežs un Üle Heli
    kopīgi kūrētajā programmā, piedāvājot eksperimentālu un žanru robežas paplašinošu skaņu
    pieredzi. Plašākā festivāla programmā Latviju pārstāvēja arī citi spilgti mākslinieki – Alum
    Alu, SHIPSEA, Nesen, Pacific K, Toms Rudzinskis ABYSS un SEVER.

    SHIPSEA menedžere Linda Roze par dalību TMW: “Mūzikas konferences bieži vien iemieso
    savdabīgu “mīlestības un naida” dinamiku – tās pulcē nozīmīgākos industrijas pārstāvjus un
    rada vidi jaunām sadarbībām, vienlaikus atklājot arī nozares tiešo un neromantizēto pusi.
    SHIPSEA projektam šobrīd būtiski atrast savu auditoriju un partnerus, īpaši saistībā ar
    gaidāmo angļu valodas albumu, kurā savijas art pop, kontratenora vokāls un elektronika.
    Šādas platformas ir ļoti vērtīgas gan jaunu kontaktu veidošanai, gan esošo partnerību
    stiprināšanai.”

    Festivāla pirmajā dienā, 9. aprīlī, Telliskivi radošajā kvartālā notika arī Riga Music Week un
    Make Waves kopīgi rīkotā pieņemšana, pulcējot industrijas profesionāļus, starptautiskos
    medijus un māksliniekus. Pasākums kalpoja kā nozīmīga tīklošanās platforma un iespēja
    iepazīstināt starptautisko auditoriju ar Riga Music Week – starptautisku mūzikas industrijas
    konferenci un pilsētas festivālu, kas pirmo reizi notika Rīgā 2025. gada nogalē un turpina
    attīstīties kā būtisks Baltijas mūzikas nozares tikšanās punkts.

    Agnese Cimuška-Rekke, Music Latvia izpilddirektore un Riga Music Week dibinātāja: “Šādi
    starptautiski notikumi Baltijas reģionā ir būtiski gan sadarbības stiprināšanai, gan mūsu
    mākslinieku un profesionāļu redzamībai. Īpaši priecē lielā interese par Riga Music Week un
    pieņemšanas pasākuma atsaucība. Kuplā Latvijas delegācija savukārt skaidri parāda nozares
    vēlmi būt aktīvai, redzamai un konkurētspējīgai starptautiskā līmenī.”

    ELT Academy uzsāk praktisku lekciju kursu par mūzikas industriju

    Šī pavasara nogalē Rīgā notiks ELT Academy organizēts piecu lekciju kurss, kas sniegs praktisku un reālos procesos balstītu ieskatu mūzikas industrijā — no menedžmenta un koncertu organizēšanas līdz straumēšanas ienākumiem un mūzikas izmantošanai filmās un reklāmās.

    Apmācību kurss norisināsies klātienē Tērbatas ielā 28, Rīgā, un tajā piedalīsies ierobežots dalībnieku skaits, nodrošinot individuālāku pieeju un kvalitatīvas diskusijas. Lekcijas notiks piecos vakaros — 27. aprīlī, 29. aprīlī, 5. maijā, 7. maijā un 12. maijā, no plkst. 18:00 līdz 21:15.

    ELT Academy ir mūzikas kompānijas Every Little Thing izglītības iniciatīva, kas piedāvā pieredzē balstītu skatījumu uz ilgtspējīgas profesionālās darbības veidošanu mūzikā. Programmu izstrādājusi un vada mūzikas industrijas profesionāle Guna Zučika, kuras pieredze ietver starptautisku projektu attīstību un Latvijas mākslinieku virzīšanu pasaules tirgos.

    Kursa programmā ietvertas piecas tematiskas lekcijas:

    • mūzikas menedžments Latvijā — līgumi, naudas plūsmas un sadarbības principi;
    • mūzikas sinhronizācija — kā mūzika nonāk filmās, seriālos un reklāmās;
    • koncertu organizēšana un biļešu pārdošanas datu analīze;
    • ienākumu struktūra no mūzikas straumēšanas;
    • kolektīvā pārvaldījuma organizāciju pārskatu izpratne.

    Lekcijās piedalīsies arī vieslektori no nozares. Starp tiem — mūzikas supervizore Patricia Carrera, kas strādā ar starptautiskiem audiovizuāliem projektiem (Netflix, Amazon, Disney, HBO), Karoline Zobens-East (Musica Baltica Publishing, iepriekš Warner Chappell Music UK) un “Biļešu Serviss” pārstāve Līga Blaua, kā arī pārstāvji no kolektīvo pārvaldījumu organizācijām – AKKA/LAA un LaIPA.

    Kursa mērķis ir sniegt dalībniekiem ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskus rīkus un izpratni par to, kā pieņemt stratēģiskus lēmumus mūzikas karjeras attīstībā.Dalība kursā maksā 250 eiro par visu programmu vai 60 eiro par atsevišķu lekciju. Biļetes pieejamas platformā Biļešu Serviss. Detalizēts info par apmācību kursu –  ŠEIT.

    Mūziķi “Mo Aspen” un “Komēta” izdod jaunu dziesmu un video “Vienatnē”

    Mo Aspen kopā ar debitējošo mūziķi Komētu izdod jaunu dziesmu “Vienatnē”. Dziesma ar modernu un dejisku skanējumu stāsta par brīžiem, kad attiecībās nepieciešams pabūt vienam un atsevišķi, kā arī par to, cik dažādi katrs ar šo situāciju tiek galā. Un kā reizēm visums mēdz abus cilvēkus atkal savest kopā no jauna.

    Izpildītāji – Mo Aspen (Modris Apse) un Komēta (Agnija Vītola). Mūzikas autors – Modris Apse. Teksta autori – Modris Apse un Agnija Vītola. Producēšana – Modris Apse un Armands Varslavāns. Miksēšana un māsterēšana – Armands Varslavāns. Video operators – Kaspars Merklins. Video asistents – Edijs Rudzis-Rudzeits. Video aktieri – Modris Apse, Agnija Vītola, Emīls Vilcāns.

    Dziesma “Vienatnē” iezīmē Mo Aspen jauno skanējumu, kurā dziesmu ritmi dabiski liek kustēties. Pats mākslinieks stāsta, ka jaunais materiāls, kas tiks izdots šī gada laikā, raksturojams kā haotiska popmūzika. No mierīgiem deju ritmiem dziesmas pāries enerģiskās kulminācijās, to papildinās arī koša un izteikta vizuālā identitāte.

    Dziesma seko iepriekš izdotajam albumam “Vienā Mierā”, no kura vairāki singli – “Kura No Tām”, “Izdomāts Stāsts” (kopā ar Ervīnu Ramiņu) un “Laimes Zeme” – skanējuši latviešu radio stacijās un guvuši labas atsauksmes mediju un interneta vidē, tostarp no vairākiem pazīstamiem latviešu mūziķiem. Viena no videoklipu realizācijām tapusi ar Red Bull Latvia atbalstu.

    Tāpat Mo Aspen iepriekš piedalījies projektā “Ghetto Faktors” un raidmedijos bijis dzirdams ar vairākiem singliem, tostarp “Šī ir Latvija”, “Hold Me Close”, “Ģeodēzists” u.c.

    Mūziķa aktivitātēm iespējams sekot sociālajos tīklos Instagram, TikTok un Facebook. Dziesma “Vienatnē” pieejama YouTube, Spotify un iTunes platformās.

    SHIPSEA izdod dziesmu “not a noun BUT A VERB” un nedēļas nogalē uzstāsies Tallinā

    Jāņa Šipkēvica mūzikas projekts SHIPSEA izdod jaunu skaņdarbu “not a noun BUT A VERB” –
    pirmo dziesmu no topošā albuma “EYE SEA YOU,” kurš dienasgaismu ieraudzīs šī gada rudenī. Šī
    mūzika kopā ar citām vēl nepubliskotām SHIPSEA dziesmām šajā nedēļas nogalē izskanēs mūzikas
    konferencē Tallinn Music Week.

    Dziesma “not a noun BUT A VERB” tapusi sadarbībā ar mūziķi Soon (zināma arī kā grupas “Tribes
    of the City” soliste Ksenija Sundejeva). Dziesmas tapšanā piedalījies arī basģitārists Joels Henrisons
    no Zviedrijas, bundzinieks Jēkabs Rēders, un ar savu vokālu dziesmu papildinājusi arī Ksenija.
    Dziesma pieejama klausītājiem visās mūzikas straumēšanas platformās.

    Sestdien, 11.aprīlī SHIPSEA piedalīsies Tallinn Music Week, kas ir viens no nozīmīgākajiem
    mūzikas industrijas notikumiem Baltijā. Tajā māksliniekiem ir iespēja uzstāties starptautiskas
    auditorijas priekšā, veidot jaunus kontaktus un iepazīstināt klausītājus ar savu daiļradi. Klausītāji tiek
    aicināti uz SHIPSEA koncertu 11. aprīlī koncertvietā D3, Telliskivi radošajā kvartālā.

    Grupa Bad Habits izziņo jaunu singlu “Citi Laiki” no gaidāmā otrā studijas albuma

    “Bad Habits singls “Citi Laiki” radies, iespaidojoties gan no pēdējo gadu notikumiem pasaulē,
    gan no manis paša iekšējā stāvokļa – esamība, piederība, bailes un nedrošība. Iespējams, ja
    izdziedāšu to vārdos, kāds sadzirdēs, pārkāps pāri savām nedrošībām un spēs tikt galā arī
    ar saviem personīgajiem “trigeriem.” Galu galā, sabiedrība veido vidi un ja mēs katrs sāktu
    pamainīt kaut ko sevī, tad lēnām arī mainītos tas, kas notiek apkārt.

    Pasaule un tās kārtība šobrīd mainās ātrāk kā jebkad, kas paredz arī izmaiņas sabiedrības
    iekšējās sajūtās. Šie patiešām ir citi laiki. Laiks nedz kādu ieredz, nedz neieredz, nedz arī
    pret kādu ir vienaldzīgs.” stāsta grupas solists Mārtiņš Balodis.

    Dziesmas muzikālo pamatu veidojuši visi grupas dalībnieki: Normans Bārbals (bungas),
    Kristaps Grinbergs (bass un taustiņinstrumenti), Jānis Līde (elektriskā ģitāra) un Mārtiņš
    Balodis (vokāls un akustiskā ģitāra).

    Singls “Citi Laiki”, kā arī gaidāmais albums, tapis Amfo studijā producenta Gata Zaķa
    vadībā, kurš veicis arī dziesmas pēcapstrādi. Grupas otrais studijas albums klausītāju
    vērtējumam tiks nodots šī gada septembrī.